INFORMACE

 

 

Okolí Bílov

Koupaliště v Kralovicích 8 km

koupalit

Odlezelské jezero

Odlezelské jezero je nejmladší jezero v Česku obklopené stejnojmenou národní přírodní památkou. Odlezelské jezero (někdy též nazývané Mladotické či Potvorovské) je hrazené jezero na Mladotickém potoce pod Potvorovským kopcem nedaleko vsi Odlezly. Jezero vzniklo bezprostředně po mimořádných deštích 25. a 26. května 1872, kdy rozvodněný Mladotický potok katalyzoval sesuv permokarbonských vrstev západního svahu Potvorovského kopce do údolí, které v noci ze 27. na 28. květen potok přehradily.

jezero

Bowling Kralovice - Hotel Bílý Beránek 10 km

2 bowlingové dráhy
Naše dráhy mají provázkové stavěče a je možno do hry zapojit až 24 hráčů současně (tzn. 12 osob na jedné dráze). Jelikož je tu náš bowling spíše pro společenské a zábavní účely nepožadujeme po hráčích speciální sportovní obuv a ani tuto obuv nezapůjčujeme.

bowling

 Golf club Podbořánky 9 km

Golf Club Podbořánky zahájil svou činnost 25.května 2000. V současné době je golfistům k dispozici devítijamkové hřiště, cvičný putting a chiping green a samozřejmostí je driving range pod vedením zkušeného profesionálního trenéra.
Hřiště má par 72. Course rating pro muže je 69.4, pro ženy 71.2. Slope rating je pro muže 137, pro ženy 126. Délka muži 5.494m, ženy 4.870m. Naučná stezka po stopách slovanských bohů

Hlavní motiv naučné stezky vychází ze slovanské mytologie. Jednotlivá zastavení zobrazují a popisují slovanské bohy. Autorem nápadu je Pavel Bulín, starosta obce Bílov. Postavy bohů vyobrazili studenti plaského gymnázia.

stezka


Žihle - Dědek a Bába

 Naše trasa začíná na vlakovém nádraží v Žihli. Odtud se vydáme po žluté turistické značce, která vede po asfaltce až na konec obce, kde odbočuje doprava na lesní cestu. Pokračujeme dále a po necelých 2 km se před námi objeví žulové balvany známé jako Dědek, Bába, Viklany a Skalní městečko.

Vyhlídkové lety - Aeroklub Plasy 20 km

 Trasu vyhlídkového letu si můžete určit sami, nebo si zvolit z nabízených tras po dohodě s pilotem. Jedna z možných tras je let z Plas přes zalesněnou krajinu k soutoku řek Střela a Berounka u Liblína, pokračuje se v letu přes zříceniny hradu Libštejn a Krašov a poslední zastávka před přistáním je zakroužení nad Mariánskou Týnicí u Kralovic. Zaletět si můžete například nad nejmenší městečko ve střední Evropě Rabštejn, kaolínové doly u Kaznějova, stejně jako nad přehradní nádrž Hracholusky, hrad Karlštejn nebo se proletět nad Šumavou. Stačí tedy nás navštívit a letět. Pro bezmotorový kluzák, jsou možné lety pouze v blízkém prostoru letiště. Chcete-li mít, že na Vás na letišti čeká letadlo s pilotem, zavolejte nám.

letityax

ZOO a Fantasy Golf Plasy 20 km

  Fantasy Golf je koncipován jako cesta kolem světa. Můžete si tu zahrát adventure golf, projít se devíti zeměmi všech světových kontinentů a podívat se do několika časových období. Hřiště s osmnácti jamkami nabízí jakési "tři v jednom" - adventure golf, ZOO a botanickou zahradu.
zoo plasy

 

Býkov - zámecký statek 27,5 km

Neobvyklé muzeum historických zemědělských strojů a nástrojů, které poukazují na nelehký život obyvatel venkova na přelomu století, stará kovárna a tzv. Černá kuchyně na pečení chleba.

 

Jak se k nám dostanete.

aa

INFORMACE

!! Upozornění !!

 

 Rezervace a info o volném termínu ubytování.

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefon:

+420 720 155 695 p.Matoušek

+420 728 221 363 p.Kulíšek

 dočasně mimo provoz

 +420 723 198 458 pí.Kulíšková  

Děkujeme za pochopení. 

 

!! Upozornění !!