2-5 lůžek v každém apartmánukoupelna a WC v apartmánuTV v apartmánukuchyňka v apartmánubezdrátové připojení - WIFI - zdarmabazén k dispozicigril k dispoziciparkování ve dvoře
UbytováníUBYTOVÁNÍ    Vyberte si termín TERMÍN    Ceník ubytováníCENÍK    KontaktKONTAKT    FotoalbumblankFOTOALBUM    Zajímavosti v okolíblankOKOLÍ    Odkazy jinamblankODKAZY
Tipy na výlet

Koupání
  KOUPÁNÍ V OKOLÍ BÍLOVA
Přehradní nádrž Jesenice     Počet km 11 km
Je zde možnost koupání a provozování vodních sportů. Výborné místo pro menší děti - písková pláž s velmi mírným vstupem do vody. Vedle pláže je malé posezení s možností občerstvení.

Koupání v obci Sedlec     Počet km 2 km
nově zrekonstruované koupaliště v obci SedlecOdlezelské jezeroOdlezelské jezero
Odlezelské jezero je nejmladší jezero v Česku obklopené stejnojmenou národní přírodní památkou. Odlezelské jezero (někdy též nazývané Mladotické či Potvorovské) je hrazené jezero na Mladotickém potoce pod Potvorovským kopcem nedaleko vsi Odlezly. Jezero vzniklo bezprostředně po mimořádných deštích 25. a 26. května 1872, kdy rozvodněný Mladotický potok katalyzoval sesuv permokarbonských vrstev západního svahu Potvorovského kopce do údolí, které v noci ze 27. na 28. květen potok přehradily.

ŽihleŽihle – Dědek a Bába
Naše trasa začíná na vlakovém nádraží v Žihli. Odtud se vydáme po žluté turistické značce, která vede po asfaltce až na konec obce, kde odbočuje doprava na lesní cestu. Pokračujeme dále a po necelých 2 km se před námi objeví žulové balvany známé jako Dědek, Bába, Viklany a Skalní městečko.

Vodník
 NAUČNÁ STEZKA PO STOPÁCH SLOVANSKÝCH BOHŮ
Hotel Bílý BeránekBowling Kralovice - Hotel Bílý Beránek     Počet km 10 km
2 bowlingové dráhy
Naše dráhy mají provázkové stavěče a je možno do hry zapojit až 24 hráčů současně (tzn. 12 osob na jedné dráze). Jelikož je tu náš bowling spíše pro společenské a zábavní účely nepožadujeme po hráčích speciální sportovní obuv a ani tuto obuv nezapůjčujeme.

Golf club Golf club Podbořánky     Počet km 9 km
Golf Club Podbořánky zahájil svou činnost 25.května 2000. V současné době je golfistům k dispozici devítijamkové hřiště, cvičný putting a chiping green a samozřejmostí je driving range pod vedením zkušeného profesionálního trenéra.
Hřiště má par 72. Course rating pro muže je 69.4, pro ženy 71.2. Slope rating je pro muže 137, pro ženy 126. Délka muži 5.494m, ženy 4.870m.

Aeroklub Vyhlídkové lety - Aeroklub Plasy     Počet km 20 km
Trasu vyhlídkového letu si můžete určit sami, nebo si zvolit z nabízených tras po dohodě s pilotem. Jedna z možných tras je let z Plas přes zalesněnou krajinu k soutoku řek Střela a Berounka u Liblína, pokračuje se v letu přes zříceniny hradu Libštejn a Krašov a poslední zastávka před přistáním je zakroužení nad Mariánskou Týnicí u Kralovic. Zaletět si můžete například nad nejmenší městečko ve střední Evropě Rabštejn, kaolínové doly u Kaznějova, stejně jako nad přehradní nádrž Hracholusky, hrad Karlštejn nebo se proletět nad Šumavou. Stačí tedy nás navštívit a letět. Pro bezmotorový kluzák, jsou možné lety pouze v blízkém prostoru letiště. Chcete-li mít jistotu, že na Vás na letišti čeká letadlo s pilotem, zavolejte nám.


Plzeň  Celodenní výlet do Plzně     Počet km 37 km

V Plzni je možné navštívit spoustu turisticky zajímavých míst. Mimo jiné např.:
- Prohlídka pivovaru
- Pivovarské muzeum
- Gotická katedrála sv. Bartoloměje
- Návštěva plzeňských synagog ... a další


zámky
  ZÁMKY V OKOLÍ BÍLOVA
hrady
  HRADY V OKOLÍ BÍLOVA
Mariánská Týnice
Mariánská TýnicePočet km 5 km
město Kralovice
obec Mariánský Týnec
Angerbach
AngerbachPočet km 10 km
město Kožlany
silnice II/229 směr Rakovník
Plasy
PlasyPočet km 14 km
město Plasy
klášter
Krašov
KrašovPočet km 14 km
u obce Bohy
směr Kozojedy
Chříč
ChříčPočet km 20 km
obec Chříč
zámek nepřístupný
Libštejn
LibštejnPočet km 19 km
u vesnice Liblín
směr Kozojedy
Manětín
ManětínPočet km 20 km
město Manětín
po silnici č. 201
Krakovec
KrakovecPočet km 26 km
obec Krakovec
okres Rakovník
Rabštejn
Rabštejn nad StřelouPočet km 34 km
město Manětín
obec Rabštejn pod Střelou
Točník
TočníkPočet km 45 km
obec Žebrák
okres Beroun
Penziony.cz : Apartmány Bílov 19 - ubytování Kralovice

Stránky pro tisk Poslat známému Vytvořit z článku PDF
turistické trasy - naučné stezkycyklo stezkyhypo stezkyhřiště 10msauna 20mpřírodní koupaliště 2kmpamátky - muzeagolf 10km