2-5 lůžek v každém apartmánukoupelna a WC v apartmánuTV v apartmánukuchyňka v apartmánubezdrátové připojení - WIFI - zdarmabazén k dispozicigril k dispoziciparkování ve dvoře
UbytováníUBYTOVÁNÍ    Vyberte si termín TERMÍN    Ceník ubytováníCENÍK    KontaktKONTAKT    FotoalbumblankFOTOALBUM    Zajímavosti v okolíblankOKOLÍ    Odkazy jinamblankODKAZY

Hlavní : turistické zajímavosti : 

NavštívitAir park - soukromá sbírka techniky Oblíbené
Popis:
Soukromá sbírka techniky Air Park je určena všem příznivcům letadel a vojenské techniky.


NavštívitKINO "STŘELA" PLASY Oblíbené
Popis:
O našem kině, nebo jak se dříve všeobecně říkalo o biografu, můžeme mluvit až od 20. let, kdy promítání pohyblivých obrázků se dostávalo na venkov.


NavštívitKoněpruské jeskyně Oblíbené
Popis:
Koněpruské jeskyně leží ve středních Čechách 7 km jižně od Berouna v chráněném území Český kras nedaleko hradů Křivoklát a Karlštejn. Objeveny byly v roce 1950 a pro veřejnost zpřístupněny roku 1959. Vznikly v devonských vápencích starých až 400 miliónů let. Jsou vyvinuty ve třech výškových úrovních s denivelací více jak 70 m. Jejich celková délka přesahuje 2 km, zpřístupněná trasa je dlouhá cca 590 m a její prohlídka trvá 1 hodinu. Ve svrchním patru byla v 15. století tajná penězokazecká dílna. Jeskyně jsou jedinečné svou opálonosnou výzdobou a paleontologickými nálezy, dokládajícími vývoj přírody za posledních 1,5 miliónu let.


NavštívitMěstské Kulturní Středisko Kralovice Oblíbené
Popis:
Kulturní akce, pronájmy, kurzy, taneční klub, kino, videopůjčovna, fotogalerie ...


NavštívitMěstské muzeum Dr. E. Beneše, Kožlany Oblíbené
Popis:
Muzeum vlastivědného typu
Specializace: osobnost Dr. Edvarda Beneše; kožlanští rodáci; stará školní třída; řemesla; významná místa Kožlanska.


NavštívitOdlezelské jezero Oblíbené
Popis:
Odlezelské jezero (někdy též nazývané Mladotické či Potvorovské) je hrazené jezero na Mladotickém potoce pod Potvorovským kopcem nedaleko vsi Odlezly.


NavštívitPivovarské muzeum v Plzni Oblíbené
Popis:
Pivovarské muzeum je umístěno v autentickém právovárečném domě v historickém jádru města Plzně. Zprávy o využití domu v souvislosti s vařením piva se objevují s příchodem majitele Matúše Sladovníka v roce 1520. Celkem se v budově do počátku 19. století vystřídalo čtrnáct majitelů z nichž polovina vykonávala sladovnické řemeslo. Významnou přestavbu domu zahájil počátkem 19. století Martin Kestřánek, za jehož působení se v domě do roku 1867 stále sladovalo. V prvním polovině 20. století byla v budově provozována hostinská živnost.


NavštívitProhlídka pivovaru v Plzni Oblíbené
Popis:
Pivovar Plzeňský Prazdroj, a. s. patří mezi nejvýznamnější společnosti ve svém oboru v České republice. Více než 160 let vyrábí výjimečné pivo Pilsner Urquell, které se stalo symbolem českého umění vařit skvělé pivo. Toto místo přitahuje stále více návštěvníků.


NavštívitVlastivědné muzeum Jesenice Oblíbené
Popis:
Muzeum v Jesenici bylo založeno vlastivědnými nadšenci v roce 1959. Události druhé světové války, noví obyvatelé a snaha prokázat slovanský původ Jesenice vedly k založení této instituce. V Jesenici i v okolních obcích se sbíral materiál - archeologické památky, farní a školní kroniky, pátralo se na půdách starých domů, do činnosti byl zapojen dětský vlastivědný kroužek.


NavštívitŽihle – Dědek a Bába – Rabštejn nad Střelou Oblíbené
Popis:
Naše trasa začíná na vlakovém nádraží v Žihli. Odtud se vydáme po žluté turistické značce, která vede po asfaltce až na konec obce, kde odbočuje doprava na lesní cestu.
turistické trasy - naučné stezkycyklo stezkyhypo stezkyhřiště 10msauna 20mpřírodní koupaliště 2kmpamátky - muzeagolf 10km