2-5 lůžek v každém apartmánukoupelna a WC v apartmánuTV v apartmánukuchyňka v apartmánubezdrátové připojení - WIFI - zdarmabazén k dispozicigril k dispoziciparkování ve dvoře
UbytováníUBYTOVÁNÍ    Vyberte si termín TERMÍN    Ceník ubytováníCENÍK    KontaktKONTAKT    FotoalbumblankFOTOALBUM    Zajímavosti v okolíblankOKOLÍ    Odkazy jinamblankODKAZY

Hlavní : sportovní vyžití : 

NavštívitAeroklub Plasy - Vyhlídkové lety Oblíbené
Popis:
Aeroklub Plasy se nachází v krásné krajině severozápadních Čech, asi 20 km od Plzně ve směru na Most. Aeroklub založili fandové letectví v roce 1946. Od té doby se postupně rozvíjel do dnešní podoby, kdy nadšení členů pokračuje.
Dnes máme v aeroklubu moderní provozní budovu, hangár až pro 20 letadel, opravárenskou službu a sklady pohonných hmot. Provozujeme lety na kluzácích, motorových letadlech a parašutismus.


NavštívitBowling Kralovice - Hotel Bílý Beránek Oblíbené
Popis:
2 bowlingové dráhy
Naše dráhy mají provázkové stavěče a je možno do hry zapojit až 24 hráčů současně (tzn. 12 osob na jedné dráze). Jelikož je tu náš bowling spíše pro společenské a zábavní účely nepožadujeme po hráčích speciální sportovní obuv a ani tuto obuv nezapůjčujeme.


NavštívitCYKLO server
Popis:
CykloServer.cz je součástí sítě internetových zpravodajských serverů, které přinášejí čtenářům informace z oblasti sportovních a rekreačních aktivit v přírodě.


NavštívitGolf Park Podbořánky
Popis:
Golf Club Podbořánky zahájil svou činnost 25.května 2000. V současné době je golfistům k dispozici devítijamkové hřiště, cvičný putting a chiping green a samozřejmostí je driving range pod vedením zkušeného profesionálního trenéra.
Hřiště má par 72. Course rating pro muže je 69.4, pro ženy 71.2. Slope rating je pro muže 137, pro ženy 126. Délka muži 5.494m, ženy 4.870m.


NavštívitRallye club Marionetta v AČR
Popis:
Rallye club Marionetta - program, mapy, výsledky apod.


NavštívitTruck trial Oblíbené
Popis:
Pro ty z Vás, kteří jste fandové tohoto bezesporu atraktivního sportu je to jistě potěšující informace. A pro ty, kteří nejsou úplně v obraze začnu od začátku. Truck Trial je poměrně mladý sport. Vznikl v Anglii, kde si pár pánů usmyslelo, že musí nutně přerazit svůj náklaďák vejpůl. Velmi rychle se rozšířil do celé Evropy, Českou republiku od roku 1991 nevyjímaje. Jezdí se i v obci Chříč. Informace kdy a kam na závody najdete na této stránce.


NavštívitZákladní škola v Kralovicích
Popis:
Pronájem víceúčelového hřiště (volejbal, basketbal, nohejbal, tenis), pronájem hřiště na fotbalp, ronájem atletické dráhy a doskočiště, možnost zapůjčení sportovního náčiní
turistické trasy - naučné stezkycyklo stezkyhypo stezkyhřiště 10msauna 20mpřírodní koupaliště 2kmpamátky - muzeagolf 10km