2-5 lůžek v každém apartmánukoupelna a WC v apartmánuTV v apartmánukuchyňka v apartmánubezdrátové připojení - WIFI - zdarmabazén k dispozicigril k dispoziciparkování ve dvoře
UbytováníUBYTOVÁNÍ    Vyberte si termín TERMÍN    Ceník ubytováníCENÍK    KontaktKONTAKT    FotoalbumblankFOTOALBUM    Zajímavosti v okolíblankOKOLÍ    Odkazy jinamblankODKAZY


hrady - zámky - zříceniny (40)
koupání v okolí (3)
kulturní památky (2)
města, obce, vesnice (13)
sportovní vyžití (7)
turistické zajímavosti (10)


V naší databázi je 75 odkazů


Nejnovější seznamy

NavštívitŽihle – Dědek a Bába – Rabštejn nad Střelou Oblíbené
Popis:
Naše trasa začíná na vlakovém nádraží v Žihli. Odtud se vydáme po žluté turistické značce, která vede po asfaltce až na konec obce, kde odbočuje doprava na lesní cestu.


NavštívitVlastivědné muzeum Jesenice Oblíbené
Popis:
Muzeum v Jesenici bylo založeno vlastivědnými nadšenci v roce 1959. Události druhé světové války, noví obyvatelé a snaha prokázat slovanský původ Jesenice vedly k založení této instituce. V Jesenici i v okolních obcích se sbíral materiál - archeologické památky, farní a školní kroniky, pátralo se na půdách starých domů, do činnosti byl zapojen dětský vlastivědný kroužek.


NavštívitProhlídka pivovaru v Plzni Oblíbené
Popis:
Pivovar Plzeňský Prazdroj, a. s. patří mezi nejvýznamnější společnosti ve svém oboru v České republice. Více než 160 let vyrábí výjimečné pivo Pilsner Urquell, které se stalo symbolem českého umění vařit skvělé pivo. Toto místo přitahuje stále více návštěvníků.


NavštívitPivovarské muzeum v Plzni Oblíbené
Popis:
Pivovarské muzeum je umístěno v autentickém právovárečném domě v historickém jádru města Plzně. Zprávy o využití domu v souvislosti s vařením piva se objevují s příchodem majitele Matúše Sladovníka v roce 1520. Celkem se v budově do počátku 19. století vystřídalo čtrnáct majitelů z nichž polovina vykonávala sladovnické řemeslo. Významnou přestavbu domu zahájil počátkem 19. století Martin Kestřánek, za jehož působení se v domě do roku 1867 stále sladovalo. V prvním polovině 20. století byla v budově provozována hostinská živnost.


NavštívitOdlezelské jezero Oblíbené
Popis:
Odlezelské jezero (někdy též nazývané Mladotické či Potvorovské) je hrazené jezero na Mladotickém potoce pod Potvorovským kopcem nedaleko vsi Odlezly.


NavštívitMěstské muzeum Dr. E. Beneše, Kožlany Oblíbené
Popis:
Muzeum vlastivědného typu
Specializace: osobnost Dr. Edvarda Beneše; kožlanští rodáci; stará školní třída; řemesla; významná místa Kožlanska.


NavštívitMěstské Kulturní Středisko Kralovice Oblíbené
Popis:
Kulturní akce, pronájmy, kurzy, taneční klub, kino, videopůjčovna, fotogalerie ...


NavštívitKoněpruské jeskyně Oblíbené
Popis:
Koněpruské jeskyně leží ve středních Čechách 7 km jižně od Berouna v chráněném území Český kras nedaleko hradů Křivoklát a Karlštejn. Objeveny byly v roce 1950 a pro veřejnost zpřístupněny roku 1959. Vznikly v devonských vápencích starých až 400 miliónů let. Jsou vyvinuty ve třech výškových úrovních s denivelací více jak 70 m. Jejich celková délka přesahuje 2 km, zpřístupněná trasa je dlouhá cca 590 m a její prohlídka trvá 1 hodinu. Ve svrchním patru byla v 15. století tajná penězokazecká dílna. Jeskyně jsou jedinečné svou opálonosnou výzdobou a paleontologickými nálezy, dokládajícími vývoj přírody za posledních 1,5 miliónu let.


NavštívitKINO "STŘELA" PLASY Oblíbené
Popis:
O našem kině, nebo jak se dříve všeobecně říkalo o biografu, můžeme mluvit až od 20. let, kdy promítání pohyblivých obrázků se dostávalo na venkov.


NavštívitAir park - soukromá sbírka techniky Oblíbené
Popis:
Soukromá sbírka techniky Air Park je určena všem příznivcům letadel a vojenské techniky.


turistické trasy - naučné stezkycyklo stezkyhypo stezkyhřiště 10msauna 20mpřírodní koupaliště 2kmpamátky - muzeagolf 10km